Levent Güçlü CHP Karşıyaka’ya Başkan Oldu!

Karşıyaka CHP İlçe Kongresi Bostanlı Suat Taşer Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi, Bahriye Üçok Mahallesinin 18 yıllık muhtarı Levent Güçlü kongrede tek aday oldu. Seçim sonunda geçerli sayılan 263 oyun tamamını alan Levent Güçlü, CHP Karşıyaka İlçe Başkanı seçildi.

LEVENT GÜÇLÜ: ÖRGÜTÜ BİRLEŞTİRECEĞİM!

CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Levent Güçlü; “Örgütü birleştireceğim bu örgütün istediğinde neler yapabileceğini biliyorum.  18 yıl Bahriye Üçok Mahallesi’nde muhtarlık yaptım. Bütün hayatımı Karşıyaka’da geçirdim. Bir Karşıyaka taraftarı olmaktan çok mutluyum. Ben Mustafa Kemal Atatürk’ün neferiyim. Bütün örgütü birleştirmek için buradayım. El ele yürüyeceğiz. Kadın yol arkadaşlarımızla yeni ufuklar açacağız. Söz veriyorum ilçe başkanlığımızda kapalı kapı olmayacak. Kulis ve dedikoduya karşı halk meclisleri oluşturacağız. Hiçbir üyemizi yalnız bırakmayacağım. Kavgamız birbirimizle değil. Kavgamız bu iktidarla olacaktır” dedi.

BAŞKAN CEMİL TUGAY ÖRGÜTÜMÜZ GURU DUYMALI!

Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay; “Bu onur duyduğumuz günde bir arada olmaktan gurur duyuyorum. Değerli ilçe başkanımıza bunu hissettirmek istiyorum. Burası Karşıyaka burası Atatürk’ün kalesi burası Zübeyde annemizin yattığı ve CHP’nin kalesi olan yerdir. CHP kongrelerinin ruhunun yaşandığı yer Karşıyaka’dır. Hava sıcak ve zorlu şartlarda bu kongreyi yapmaya çalışıyoruz. Genel seçimlerden sonra partimize yapılan bazı ithamları düzeltmek adına açtığımız her kanalda CHP’li olmayan insanlara cevap niteliğinde yapıyoruz. Hepimiz genel seçimde kazanacağımıza inanarak çalıştık. Sadece Karşıyaka’da değil her yerde çabaladık. CHP Karşıyaka örgütü gurur duymalıdır. Karşıyaka’da yüzde 83 oy aldık. Başka partilerin toplantılarına katılanları kınıyorum. Çok ayıp ettiler. Onların mahalle çalışmalarına sahip çıkıyorsanız defolun buradan… Kendini sadece sosyal medyada partili gibi davrananlar yaptıklarından utanmalıdır. Herkese yoldaşım diyorum. Yoldaşlar kahve köşelerinde CHP’yi tartışanları susturmalıyız. Adalet var mı bu ülkede? O gezi mahkumlarının ne günahları vardı. O gazeteciler niye orada yatıyor… Uyuşturucu tüccarları niye dışarda… Bu ülkede adalet yok… Olsa genel başkanımız Ankara’ya kadar yürümezdi.” dedi.