Topaloğlu Ailesinin En Mutlu Günü!..

İzmir’in tanınmış iş adamlarından Rizeli Hamit Topaloğlu ve eşi Derya Topoloğlu’nun kendisi gibi müteahhitlik yapan kızı Melisa Topaloğlu ve sanayici Mehmet Tümer, Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi TBMM eski Başkanı Köksal Toptan’ın da katıldığı törenle sözlendiler. Topaloğlu ailesinin Balçova’daki villasında gerçekleştirilen ve sadece sayılı aile bireylerinin katıldığı törende evlilik öncesi ilk adımı atan Melisa Topaloğlu ve kablo fabrikası sahibi Mehmet Tümer’in üniversite arkadaşı oldukları öğrenildi. Çeşme ve İzmir’de yaptığı yatırımlarla ön plana çıkan işadamı Hamit Topaloğlu’nun kızı Melisa Topaloğlu’nun isteme sırasında gözlerinin dolduğu ve zor anlar yaşadığı öğrenildi.

BABASI İLE MESLEKTAŞ

Babası gibi müteahhitlik belgesi alarak inşat ve gayrimenkul sektörüne üniversiteden sonra giriş yapan Melisa Topaloğlu ile kablo fabrikası sahibi genç iş adamı Mehmet Tümer, üniversite arkadaşlığı ile başlayan birlikteliklerini dünya evine girme ile taçlandırmak için ilk adımı geçtiğimiz günlerde Balçova’daki villasında gerçekleşen ve sadece aile üyelerinin katıldığı törende anne Derya Topaloğlu ve baba Hamit Topalooğlu ile damat Adayı annesi Hasan ile eşi Fatma Tümer’in heyecanı gözlerinden okunuyordu. Topaloğlu ailesinin bu mutlu gününde kadim dostu İzmir Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Metin yalnız bırakmadı. İş adamı Hamit Topaloğlu davete katılanlara tek tek teşekkür ederken, bu mutlu gününde iş ve siyaset temposunun yoğun olmasına rağmen yalnız bırakmadığı aile büyüğümüz Köksal Toptan’a sonsuz teşekkür ederiz’ dedi.

Bu yaz nişan önümüzdeki yılda düğünlerinin yapılmasını planladıklarını belirten iş insanı Melisa Topaloğlu ve Mehmet Tümer bu mutlu günlerinde sonsuz destek veren aileleri ve yakınlarına teşekkür ettiler.