Başarının İlk Adımı Bu Merkezde!
Karşıyaka Belediyesi tarafından, sporu ve sporcuyu destekleme vizyonuyla hayata geçirdiği projelerden olan, çocuk ve gençleri bilinçli seçimlerle spora yönlendirmek hedefiyle kurulan “Karşıyaka Sportif Yetenek Ölçüm ve Spora Yönlendirme Merkezi” gençlerin uğrak yeri olmaya devam ediyor…
Karşıyaka Belediye Başkan Yardımcısı Berkhan Alptekin; “Çocukluk yaşlarında fizik yapısına uygun, doğru spor branşına yönlenmek o kadar zaman kazandırıcı ve değerli bir şey ki. Bu merkezimizde çocuklarımız 16 farklı sportif teste girerek, bilimsel veriler ile sportif yeteneklerine göre en uygun spor branşlarına yönlendiriliyor ve sonrasında da gelişim süreci takip ediliyor.
Suat Cemile Balcıoğlu Spor Salonu’ndaki Sportif Yetenek Ölçüm ve Spora Yönlendirme Merkezi’miz sadece Karşıyaka değil tüm İzmir ve civar kentlerden gelen çocuklara ücretsiz olarak hizmet veriyor.
Çocuklarımızın gelişimine katkı sunan değerli hocalarımıza da çok teşekkürler. İnanıyoruz ki burada verilen emekler, doğru yönlendirmeler ve gelişim takipleri kentimizden birçok başarılı sporcuların çıkmasına ve spor yapan sağlıklı nesillerin yetişmesine olanak sağlayacaktır.” dedi.
Randevu için www.karsiyaka.bel.tr adresinden ya da 0549 260 02 23’ten  ulaşılabilir…