Türkiye Yardım Sevenler Derneği kuruluşunun 93.yılında, Atamızın annesinin manevi huzurunda Atamıza ve annesi Zübeyde Hanım’a şükranlarını sunarak saygı ve dualarla andı….

Karşıyaka Yardım Sevenler Derneği Başkanı Şule Bayraktutan; “Ne mutlu bize,  O anne bizlere, Karşıyakalılara emanet edildi. Biz de her fırsatta O mucize insana ve O’nun muhteşem annesine layık olmaya çalışıyoruz. Çünkü Atamız bize şöyle öğretti; “Bir anne dünyayı değiştirebilir.”

Bu yıl 93. Yılını kutladığımız Türkiye Yardım Sevenler Derneğimizin Karşıyaka Şubesi olarak biz de ilk günkü heves ve heyecan içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Üyelerimizin desteği ile sayımızın azlığına, olanaklarımızın yetersizliğine aldırış etmeden toplumun genç, yaşlı, engelli, ihtiyaç sahibi kesimlerine devletimizin çağdaş ve sosyal politikaları doğrultusunda azimle çalışacağız.

Bizi bugün yalnız bırakmayan değerli üyelerimiz ile Koruyucu Aileler Yardım ve Yaygınlaştırma Derneği Başkan Yrd. Şenay Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine, 1881 Derneği Başkanı Borga Sezer ve yönetim kurulu üyelerine katılımları için teşekkür ederiz. Nice 93 yıllara” dedi.