DOLAR 32,3607 0.17%
EURO 34,4602 -0.71%
ALTIN 2.437,27-0,95
BITCOIN 2184484-4,31%
İzmir
22°

AÇIK

13:10

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

X
Fırça Ustaları Bir Araya Geldi!

Fırça Ustaları Bir Araya Geldi!

ABONE OL
Haziran 4, 2022 14:16
Fırça Ustaları Bir Araya Geldi!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Fırça Ustaları Bir Araya Geldi!

İzmir Suluboya Ressamları Derneği üyeleri, Lokal Eylül’de düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Pandemi nedeniyle uzun zamandır bir araya gelemeyen dernek üyeleri kahvaltılı toplantıda bir araya gelerek sıcak bir ortam oluşmasını sağladı.

Dernek Başkanı Mona Muzo; ‘Dernekçilik sağlam temellerle kurulan fedakarlık, özveri, çıkar gözetmeksizin, sevgi saygı hoşgörü eleştiri ve özeleştiri temelleri üzerinde kurulan yenilenmeye açık şeffaf ileriye doğru atılım yapan, insanların gelecek beklentilerine yön veren dayanışmayı sağlayan, üyeler tarafından kurulan bir kuruluştur . Bu güne kadar bu bayrağı taşıyan başta Başkanımız Nimet Topkaç ve yönetim kurulu ekibine derneğimizi bu günlere kadar büyük başarılar ile getirmesinden dolayı şükranlarımızı sunuyorum . Sanat ve İzmir Suluboya Ressamları Derneği adına harika işler başardınız bu vefakar ve maddi manevi büyük sorumluluk taşıyan tavrınız için de tebrik ve teşekkür ediyorum . Umarım bundan sonra da bizler emanet ettiğiniz bayrağı aynı ciddiyet ve sorumluluk bilinci ile daha ileriye taşıyabiliriz.

Ayrıca küratörlüğünü ve arkadaşlarımla birlikte yönetim kurulu başkanlığını yaptığım Art İstasyon Plastik Sanatlar Grubu ile İzmir Suluboya Ressamları Derneği artık kararlı bir ivme bir araya gelecek, daha yenilikçi, daha dinamik, üretken, yelpazesi geniş bir sanat anlayışı ile Türkiye Sanat Tarihinde yer alacak bir hareket olması umuduyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Nazım’ın dediği gibi ‘Bir ağaç gibi özgür ve hür, bir orman gibi kardeşçesine’ . Hareket etmek lazım . Başta Nimet hanımın ve siz dernek üyelerimizi takdirlerinize ve tercihlerinize layık olmaya çalışacağız . Her birinizi sevgiyle selamlıyorum . Teşekkürlerimi sunuyorum .’ dedi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP