Karşıyaka Kolejinde Kaf Sin Kaf Sesleri!

1912 Karşıyaka Derneği, 2013 yılından bugüne aralıksız olarak, sürdürdüğü “Karşıyaka Sevgisini Aşılama” etkinlilerinin bu yılki son ziyaretini Karşıyaka Kolejine yaptı.

1912 Karşıyaka Derneği Başkanı Cem Karagözlü ve yönetim kurulu üyelerinin tam kadro olarak yer aldığı etkinliğe okulun 700 civarında öğrencisi katıldı. Bu anlamlı buluşmaya Pınar Karşıyaka’nın değerli basketbolcuları: “Metecan BİRSEN, Jordan MORGAN, Alp KARAHAN, Görkem DOĞAN ve Dj KENNEDY” öğrencilere konuk oldu.

Yapılan söyleşi ve Kaf Sin Kaf tarihinin anlatılması ve verilen plaketlerle derneğin ziyareti coşku içerisinde geçti.

Panelde öğrencilerden gelen soruları yanıtlayan basketbolcular, soru-cevap kısmının ardından okulun öğrencileri ile basketbol oynadı.

Kaf Sin Kaf tezahüratlarının eksik olmadığı etkinlikte dernek öğrencilere atkı armağan ederken, birlikte çekilen anı fotoğrafları günü ölümsüzleştirdi.

1912 Karşıyaka Derneği Başkanı Cem Karagözlü, “Gösterdikleri konukseverlik için, başta, Karşıyaka Koleji’nin kurucu müdürü sayın Akın Usanmaz’a, değerli öğretmen ve çalışanları ile öğrencilerine, kulübümüzün değerli yöneticilerine ve bu panelde aramızda bulunan sporcularımıza ilgilerinden dolayı derneğimiz adına teşekkür ederim” dedi.